KURUMSAL

Hakkımızda

Hakkımızda

ER-DAŞ GYO 2015 Yılında Erat İnşaat,Eray İnşaat ve Daş Yapı'nın ortak kuruluşudur.Firmamız Gayrimenkul Alım Satım ve Kiralama alanında öncüdür. Ortak olan firmalar uzun yılladır İnşaat ve Yapı Sektörüne yön vermektedirler.Kuruluşumuzun asıl amacı Gayrimenkullerimizi daha geniş alanda pazarlamak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak içindir.

 

Vizyon

Vizyon

İnşaat sektöründe verimlilik, kalite, iş ve çalışan güvenliği konularında standartları belirleyen Türkiye'nin en güvenilir şirketleri arasında yer alma hedefi ve bilinci ile çalışmalarımızı sürdürmekteyiz,
 Müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız.Sektördeki gelişen teknolojileri takip ederek evrensel standartlarda kaliteli ve daha sağlıklı yaşam alanları için projeler üretmek,Projelere özgü özel çözümler geliştirerek, yenilikçi ve yaratıcı sonuçlara ulaşmak,Takım çalışmasını teşvik ederek farklı fikirlerin gelişmesine olanak sağlamak.
 

Misyon

Misyon

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile "en iyi" şekilde değerleri yönetmek.
ER-DAŞ gelişen inşaat teknolojilerine uygun yapılar üretmektedir. Müşteri memnuniyetini ön planda tutmak ve mükemmelleşme anlayışını esas alarak, insana, doğaya, çevreye ve topluma saygılı olarak sürdürmek, üstün nitelikli yapı anlayışını, kusursuz altyapı sistemleriyle birleştirme hedefini taşımaktadır.